Wieczysta gwarancja i darmowe części zamienne

Wieczysta gwarancja na stetoskopyStetoskopy firmy MDF® cechuje wysoka trwałość oraz wydajność, dzięki czemu są w stanie spełnić najwyższe wymagania dotyczące precyzji osłuchiwania i odporności na warunki zewnętrzne. Dowodem dochodzenia do jak najwyższych norm jakościowych jest oferta bezkonkurencyjnych warunków gwarancji.

Wszystkie modele stetoskopów firmy MDF® z defektami materiałowymi i fabrycznymi są wymieniane na nowe bez żadnych opłat, za wyjątkiem kosztów dostawy nowego stetoskopu. Gwarancja ta obejmuje również dreny.

Gwarancją nie są objęte tylko te rodzaje usterek, które wynikają z niewłaściwej eksploatacji stetoskopu lub są wynikiem długoletniego zużycia, typu przebarwienia, zarysowania, przetarcia i pęknięcia związane z naturalną zmianą właściwości materiałowych pod wpływem czasu, skrajnych warunków atmosferycznych, narażenia na substancje chemiczne (kremy) itp.

Więcej szczegółów na stronie:

Darmowe części zamienne do stetoskopów

Darmowe części zamienne!

Tak, to prawda. Jeśli tylko chcesz uzyskać dodatkową parę oliwek, membranę lub pierścień, wystarczy, że skontaktujesz się z dystrybutorem MDF® w Polsce, u którego został nabyty stetoskop. Wymagana część zamienna zostanie wysłana i zapłacisz tylko za koszt dostawy.

Więcej szczegółów na stronie: